NİSSAN / Qashqai- NISSAN AKKAŞ PLAZA - Hoşgeldiniz!
NISSAN / Qashqai

NISSAN Qashqai Araç Açıklaması

KOKPİT TASARIMI
Yeni Nissan Qashqai'nin sürücüyü saran kokpit yapısı, gösterge tablosu ve kumanda birimlerinin canlı ışıklarıyla renkleniyor. Ergonomik tasarım anlayışı sürücüye kolaylık sağlıyor. Derinlik unsuruyla tasarlanmış gösterge tablosu size bir spor otomobil kullanıyormuşsunuz hissini veriyor. Yüksek kaliteli malzemeden seçilmiş siyah renkli kokpit ve yumuşak dokunuşlu kumanda düğmeleri şıklık ve pratikliği bir arada sunuyor.

GENİŞ VE FERAH İÇ KABİN
Yeni Nissan Qashqai'nin ergonomik tasarlanmış geniş iç kabini yolcularına ferah bir ortam sunuyor. Ufak bir dokunuşla açılan panoramik cam tavan perdesi sayesinde Yeni Nissan Qashqai'den şehri izlemek farklı bir zevk veriyor. İlk kez 1970'li yıllarda uzak mesafeli trenlerin vagonlarında kullanılan cam tavan konsepti günümüzde kendini iyice dışa vuran bir kullanım alanını otomobilerde buluyor. Vücudu saran koltuklar ise konforlu ve rahat yolculukların habercisi. Sizin için herşey düşünülmüş.

SİZE AİT İÇ KABİN
Yeni Nissan Qashqai'nin kokpit tasarımı sürücü merkezli bir tasarım anlayışına sahip. Ergonomik tasarlanmış orta konsol, kol hizasına göre tasarlanmış orta kol dayama ve vites topuzu ile herşey kontrolünüzün altında. Rahatlayın... Sportif ve konforlu bir sürüş sizi bekliyor.

SIRADIŞI FARKLILIK YARATAN DIŞ TASARIM
Yeni Nissan Qashqai'nin yüksek ön kaput tasarımı ona güçlü bir görünüm katıyor. Çıkıntılı arka stop lambaları ve onu çevreleyen keskin çizgileri Yeni Nissan Qashqai’ye kaslı bir görünüm veriyor. Agresif tasarım anlayışı ile o tam bir Asi Şehirli. Üçgen arka kelebek cam tasarımı ve yüksek arka cam yapısı Yeni Nissan Qashqai’nin Crossover görünümünü pekiştiriyor.

CROSSOVER GÖRÜNÜMÜ
Binek otomobil konforunu bir SUV'un heybetli yapısıyla birleştiren Yeni Nissan Qashqai kompakt boyutları, yerden 18 cm yüksek yapısı, siyah renkteki çıkıntılı marşbiyelleri, çamurluklarını saran siyah şeritleri ile gerçek bir Crossover! 2.0 litre common rail turbo dizel versiyonunda standart sunulan All Mode 4x4 sistemi ister ağır arazi, isterse asfalt her yol koşulunda sizlere konforlu bir sürüş sağlar.
NISSAN Qashqai Donanımı

Standart Donanım

Güvenlik
İç Donanım
Dış Donanım
Multimedia
Diğer
NISSAN Qashqai Ek Donanımlar

AKKAŞ Hakkında | Satış Sonrası | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | İnsan Kaynakları Politikamız | AKKAŞ Otomotiv | AKKAŞ Sigorta

 

© 2012 AkkaşNissan. Tüm Hakları Saklıdır.

Nissan Juke

Nissan Micra

Nissan Navara

Nissan Note

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai+2

Nissan X-Trail