NİSSAN / Qashqai+2- NISSAN AKKAŞ PLAZA - Hoşgeldiniz!
NISSAN / Qashqai+2

NISSAN Qashqai+2 Araç Açıklaması

KOKPİT TASARIMI
Nissan Qashqai+2'nin sürücüyü saran kokpit yapısı, gösterge tablosu ve kumanda birimlerinin canlı ışıklarıyla renkleniyor. Ergonomik tasarım anlayışı sürücüye kolaylık sağlıyor. Derinlik unsuruyla tasarlanmış gösterge tablosu size bir spor otomobil kullanıyormuşsunuz hissini veriyor. Yüksek kaliteli malzemeden seçilmiş siyah renkli kokpit ve yumuşak dokunuşlu kumanda düğmeleri şıklık ve pratikliği bir arada sunuyor.

7 KİŞİLİK İÇ KABİN
Nissan Qashqai+2'nin ergonomik tasarlanmış geniş iç kabini yolcularına ferah bir ortam sunuyor. Ufak bir dokunuşla açılan panoramik cam tavan perdesi sayesinde Nissan Qashqai+2'den şehri izlemek farklı bir zevk veriyor. 7 kişilik oturma alanı sunan 3. sıra arka koltuklar ve büyük bagaj hacmi aracın en belirgin özellikleri arasında yer alıyor. Bagaj zeminine gizlenen bu koltuklar, kapalı pozisyondayken zeminin iç kısmında kalacak şekilde tasarlanmış olduğu için bagaj alanında düz bir yükleme olanağı sunuyor.

SİZE AİT İÇ KABİN
Nissan Qashqai+2'nin kokpit tasarımı sürücü merkezli bir tasarım anlayışına sahip. Ergonomik tasarlanmış orta konsol, kol hizasına göre tasarlanmış orta kol dayama ve vites topuzu ile herşey kontrolünüzün altında. Rahatlayın... Sportif ve konforlu bir sürüş sizi bekliyor.

GENİŞ BAGAJ HACMİ
Nissan Qashqai+2’nin üçüncü sıra koltukları açıkken 130 lt, kapalıyken 450 lt ve arka koltukların tamamen yatırılmasıyla da 1520 lt gibi üstün bir yükleme alanı sunuluyor. Otomobilinden daha fazla faydalanmak isteyenlerin tercihi Nissan Qashqai+2 olacak.
NISSAN Qashqai+2 Donanımı

Standart Donanım

Güvenlik
İç Donanım
Dış Donanım
Multimedia
Diğer
NISSAN Qashqai+2 Ek Donanımlar

AKKAŞ Hakkında | Satış Sonrası | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | İnsan Kaynakları Politikamız | AKKAŞ Otomotiv | AKKAŞ Sigorta

 

© 2012 AkkaşNissan. Tüm Hakları Saklıdır.

Nissan Juke

Nissan Micra

Nissan Navara

Nissan Note

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai+2

Nissan X-Trail