NİSSAN / X-Trail- NISSAN AKKAŞ PLAZA - Hoşgeldiniz!
NISSAN / X-Trail

NISSAN X-Trail Araç Açıklaması

BÖLMELİ GENİŞ KABİN
Nissan X-Trail'in geniş bagaj hacmi sahip olduğu sert plastik ve sökülebilir zemin yapısıyla her türlü kullanım koşuluna uygunluk gösteriyor. Arazi kullanımlarında bagajınıza çamurlu, kirli eşyalar mı koydunuz? Küçük bir hamle ile bagaj zeminini sökün ve yıkayın... Nissan X-Trail pratik kullanımlar için tasarlandı. Bagajda yer alan çekmeceye görünmesini istemediğiniz önemli eşyalarınızı koyun. 603 litrelik bagaj hacmini arka koltukları yatırarak 1773 litreye çıkarın. Rahat edin.

YÜKSEK KALİTEDE TASARLANMIŞ İÇ KABİN YAPISI
Nissan X-Trail’in iç kabindeki malzeme yapısı, parçaların birleştiği en ince noktalarda bile detaycı ve kusursuz bir Japon işçiliğinin başarısını yansıtıyor. Titanyum/alüminyum görünümlü iç kaplamalar, yumuşak yapılı plastik malzemeler ve üst versiyonda sunulan deri döşeme kalite anlayışını yansıtıyor.

DAHA FAZLA EŞYA GÖZÜ
Nissan X-Trail'in pratiklik anlayışı sayesinde eşyalarınızı aracınızın içine yerleştirmek daha kolay. Dashboard’un üst kısmındaki geniş CD’lik gözü, orta konsoldaki gözler, radyo CD’nin altındaki küçük eşya gözü, 15,7 litre hacmindeki geniş torpido gözü, ön kısımdaki ısıtma/soğutmalı bardaklıklar, bagaj alanındaki geniş eşya gözleri.

ÖN VE ARKA YOLCULAR İÇİN OTOMATİK KLİMA SİSTEMİ
Nissan X-Trail'in ileri teknoloji ile üretilen otomatik klima sistemi sessiz ve performanslı çalışmasının yanı sıra hem ön hem de arka yolcular için havalandırma sağlar.

GERÇEK 4x4 TASARIM ANLAYIŞI
Yerden yüksek SUV yapısı, köşeli hatlarla kaslı bir görünüme kavuşmuş olan gövde, çıkıntılı yan çamurluklar, yüksek arka stop lambaları, büyük mercekli ön farlar ve özellikle gece karanlığındaki arazi kullanımları için düşünülmüş tavandaki tepe aydınlatma lambaları ile Nissan X-Trail gerçek bir SUV!
NISSAN X-Trail Donanımı

Standart Donanım

Güvenlik
İç Donanım
Dış Donanım
Multimedia
Diğer
NISSAN X-Trail Ek Donanımlar

AKKAŞ Hakkında | Satış Sonrası | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | İnsan Kaynakları Politikamız | AKKAŞ Otomotiv | AKKAŞ Sigorta

 

© 2012 AkkaşNissan. Tüm Hakları Saklıdır.

Nissan Juke

Nissan Micra

Nissan Navara

Nissan Note

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai+2

Nissan X-Trail